Gemeente Holsbeek

6/10 - Voorstelling thermografische kaart Holsbeek: hoe zit het met het energieverlies van onze daken?

Gepubliceerd op  ma 12 sep 2022
Om 19u kan je in de gemeentelijke basisschool Het Anker het beeld van jouw woning bekijken.

Onze gemeente beschikt, dankzij Fluvius, over een warmtefoto van onze gemeente. Hierdoor hebben we een zicht op de isolatietoestand van alle woningen in Holsbeek en kunnen we bekijken waar het beter kan. Met minder energieverlies en lagere energiekosten.

Ontdek het beeld van jouw dak

Op donderdag 6 oktober om 19u kan je in de gemeentelijke basisschool Het Anker in Nieuwrode het beeld van jouw woning bekijken. Je krijgt er ook uitleg over de totstandkoming en de interpretatie van een warmtefoto.
De warmtefoto kan voor jou de eerste stap zijn richting een energetische renovatie van je woning. Tijdens deze infoavond hoor je ook welke de volgende stappen zijn in een renovatietraject. Het gemeentelijk Energieloket is aanwezig om je verder te informeren en te begeleiden.

Gratis toegang, zonder voorinschrijving.

Meer info

https://www.holsbeek.be/thermografische-luchtfoto